Haber

Yozgat’ta okullar tatil mi? 6 Şubat Pazartesi Yozgat’ta okullar tatil mi? Son dakika Yozgat’ta okullar yarın tatil mi?

Yozgat Okullar tatil mi? Sorusu yurt genelinde etkisini gösteren yoğun kar yağışı ile en çok merak edilenler arasında yerini aldı. Yozgat’ta yaşayan birçok vatandaş tarafından Yozgat’ta okullar tatil mi? Sorunuza cevap arıyorum. Ayrıca yaşanan kar yağışı ile birlikte yollardaki görüş mesafesi azalırken, sürücüler araçlarıyla ilerlemekte güçlük çekiyor. Yozgat’ta okullar tatil mi? 6 Şubat Pazartesi Yozgat’ta okullar tatil mi? Yozgat’ta okullar yarın tatil mi? Detaylar haberimizde…

YOZGAT’TA OKULLAR TATİL Mİ?

Yozgat Valiliği’nin sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, kent genelinde yoğun kar yağışı beklendiği belirtildi. Açıklamada, “Meteorolojiden alınan bilgiye göre, gece saatlerinde başlayıp gün boyu devam etmesi beklenen yoğun kar yağışı, tipi ve buzlanma nedeniyle 6 Şubat 2023 Pazartesi günü ilimiz genelindeki tüm okullar tatil edilmiştir. Ayrıca, Kamu kurumlarında çalışan engelli ve hamile personel 1 gün idari izinli sayılacak.” terim kullanıldı.

YOZGAT’TA 6 ŞUBAT PAZARTESİ OKULLAR TATİL Mİ OLDU?

Yozgat’ta okulların 6 Şubat Pazartesi günü tatil edildiği açıklandı.

Meteorolojiden alınan bilgiye göre, gece geç saatlerde başlaması ve gün boyu devam etmesi beklenen kar yağışı ve tipi nedeniyle ilimiz genelinde eğitim ve öğretim yapılması bekleniyor.
6 Şubat Pazartesi 1 Gün Orta Verildi.

Ayrıca Engelli ve Hamile Kamu Çalışanlarımız İdari İzinli Sayılacaktır. pic.twitter.com/7BOkmuYqgF

— Ziya POLAT (@ziyapolat73) 5 Şubat 2023

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu